![All participants to the project meeting](/sites/vwbl/files/styles/interno_articolo/public/2022-02/vWBL%20blended%20meeting%20-%20team.png?itok=ow_cy6D-)
Το Πανεπιστήμιο της Νάπολης Federico II, διοργάνωσε την τέταρτη συνάντηση έργου στη Νάπολη (Ιταλία) από το Τμήμα Πολιτικής Επιστήμης του Πανεπιστημίου, με τη μικτή συμμετοχή όλων των εταίρων.
Αν και σχεδιάστηκε η συνάντηση να γίνει διά ζώσης, οι περιορισμοί της πανδημίας σε ορισμένες από τις χώρες του Έργου, δεν επέτρεψαν σε όλους τους εταίρους να συμμετάσχουν αυτοπροσώπως.
Ωστόσο, η μικτή μεθοδολογία εφαρμόστηκε με επιτυχία για να επιτρέψει τη συζήτηση και την παρακολούθηση της τόσο μεταξύ των εταίρων που συμμετείχαν αυτοπροσώπως όσο και εκείνων που συνδέθηκαν στο διαδίκτυο.